4shared

მეორე ბუნდეს ლიგა გერმანია – 2. Bundesliga

გერმანიის მეორე ბუნდესლიგა
    # Team MP W D L F A G P
    1 Hamburger SV 3 2 1 0 6 1 +5 7
    2 Stuttgart 3 2 1 0 6 4 +2 7
    3 Karlsruher SC 3 2 0 1 7 5 +2 6
    4 Erzgebirge Aue 3 2 0 1 6 5 +1 6
    5 Greuther Fürth 3 2 0 1 4 3 +1 6
    6 Arminia Bielefeld 3 1 2 0 7 5 +2 5
    7 Hannover 96 3 1 1 1 5 3 +2 4
    8 Darmstadt 98 2 1 1 0 3 1 +2 4
    9 Heidenheim 3 1 1 1 6 5 +1 4
    10 Jahn Regensburg 3 1 1 1 4 3 +1 4
    11 Sandhausen 3 1 1 1 4 4 +0 4
    12 Holstein Kiel 3 1 1 1 3 4 -1 4
    13 VFL Osnabrück 2 1 0 1 2 3 -1 3
    14 Dynamo Dresden 3 1 0 2 4 6 -2 3
    15 Nürnberg 3 1 0 2 3 7 -4 3
    16 VFL Bochum 3 0 1 2 4 7 -3 1
    17 FC St. Pauli 3 0 1 2 3 6 -3 1
    18 Wehen Wiesbaden 3 0 0 3 3 8 -5 0
    MP(ჩატარევული თამაშები) W (მოგება) D (ფრე) L(წაგება) F (გატანილი ბურთები) A (გაშვებული ბურთები) G (ბურთები სხვაობა) P (ქულა)
    1-2 ადგილოსანი გადასვლა ბუნდესლიგაში
    3 ადგილოსანი გადასვლითი შეხვედრები გერმანიის ბუნდესლიგის მე 16 ადგილოსანთან.
    16 ადგილოსანი გადასვლითი თამაშები მე 3 ლიგის მე 3 ადგილოსანთან
    17 – 18 ადგილი გავარდნა გერმანიის მე 3 ბუნდესლიგაში
    19/08/2019
    VFL Osnabrück 22:30 Darmstadt 98
    23/08/2019
    Erzgebirge Aue 20:30 Stuttgart
    Darmstadt 98 20:30 Dynamo Dresden
    24/08/2019
    VFL Bochum 15:00 Wehen Wiesbaden
    Hannover 96 15:00 Greuther Fürth
    Jahn Regensburg 15:00 Arminia Bielefeld
    25/08/2019
    Karlsruher SC 15:30 Hamburger SV
    Heidenheim 15:30 Sandhausen
    Nürnberg 15:30 VFL Osnabrück
    26/08/2019
    FC St. Pauli 22:30 Holstein Kiel
    30/08/2019
    Sandhausen 20:30 Darmstadt 98
    Nürnberg 20:30 Heidenheim
    31/08/2019
    Wehen Wiesbaden 15:00 Jahn Regensburg
    Dynamo Dresden 15:00 FC St. Pauli
    Arminia Bielefeld 15:00 Greuther Fürth
    01/09/2019
    VFL Osnabrück 15:30 Karlsruher SC
    Hamburger SV 15:30 Hannover 96
    Holstein Kiel 15:30 Erzgebirge Aue
    02/09/2019
    Stuttgart 22:30 VFL Bochum
    18/08/2019
    Holstein Kiel 2 - 1 Karlsruher SC
    Dynamo Dresden 2 - 1 Heidenheim
    Greuther Fürth 1 - 0 Jahn Regensburg
    17/08/2019
    Arminia Bielefeld 3 - 1 Erzgebirge Aue
    Stuttgart 2 - 1 FC St. Pauli
    Wehen Wiesbaden 0 - 3 Hannover 96
    16/08/2019
    Sandhausen 3 - 2 Nürnberg
    Hamburger SV 1 - 0 VFL Bochum
    05/08/2019
    Nürnberg 0 - 4 Hamburger SV
    04/08/2019
    Darmstadt 98 2 - 0 Holstein Kiel
    Erzgebirge Aue 3 - 2 Wehen Wiesbaden
    Heidenheim 2 - 2 Stuttgart
    03/08/2019
    Hannover 96 1 - 1 Jahn Regensburg
    Karlsruher SC 4 - 2 Dynamo Dresden
    02/08/2019
    FC St. Pauli 1 - 3 Greuther Fürth
    VFL Bochum 3 - 3 Arminia Bielefeld
    Sandhausen 0 - 1 VFL Osnabrück
    29/07/2019
    Arminia Bielefeld 1 - 1 FC St. Pauli

    გერმანიის მერორე ბუნდეს ლიგა ჩემპიონატი ფეხბურთში – 2. Bundesliga სატურნირო ცხრილი, ანგარიშები

    გერმანიის 2 ბუნდესლიგა ფეხბურთი
    მეორე ბუნდესლიგა – 2. Bundesliga ჩემპიონატი ფეხბურთში, ეს პროფესიონალური გერმანული ლიგაა წამყვან გერმანულ საფეხბურთო კლუბებს შირის. ტარდება 1963 წლიდან. გახლავთ მეორე წამყვანი საფეხბურთო ლიგა რომელშიც მონაწილეობას იღებს თვრამეტი გუნდი.

    მეორე ბუნდესლიგაში პრაქტიკულად ნათამაშები აქვს ყველა გუნდ ჰამბურგის გარდა. მეორე ბუნდესლიგა თავისო მოკლე ისტორიის მანძილზე არა ერთხელ შეიცვალა შემადგენლობითა და პრიორიტეტების მიხედვით. ადრე ლიგა იყოფოდა ჩრდილოეთად და სამხრეთად.1981 ორი ლიგა გაერთიანდა ერთში. ამ დროისათვის ისევე როგორც პირველი ბუნდესლიგა, მეორე ლიგა ომართება გერმანიოს საფეხბურთო ლიგით. 17-18 ადგილოსანი ტოვებენ მეორე ლიგას და გადადიან მესამეში.გუნდი რომელიც დაიკავებს მე -16 ადგილს თამაშობს სტუმრად მესამე ლიგის მესამე ადილოსანთან.

    დატოვეთ თქვენი კომენტარი