4shared

ერედივიზია ნიდერლანდების ჩემპიონატი ფეხბურთში

ერედივიზია ნიდერლანდების ჩემპიონატი
    # Team MP W D L F A G P
    1 Ajax 9 7 2 0 29 6 +23 23
    2 PSV Eindhoven 9 7 2 0 26 6 +20 23
    3 AZ 9 6 2 1 19 4 +15 20
    4 Vitesse 9 6 2 1 18 13 +5 20
    5 Sparta Rotterdam 9 4 3 2 18 16 +2 15
    6 Utrecht 9 4 2 3 17 13 +4 14
    7 Heracles Almelo 9 4 2 3 13 14 -1 14
    8 Heerenveen 9 3 4 2 12 9 +3 13
    9 Feyenoord 9 3 4 2 18 17 +1 13
    10 Willem II 9 4 1 4 11 14 -3 13
    11 Twente 9 3 3 3 17 18 -1 12
    12 Groningen 9 3 1 5 10 12 -2 10
    13 VVV-Venlo 9 3 0 6 10 20 -10 9
    14 PEC Zwolle 9 2 1 6 13 21 -8 7
    15 Emmen 9 2 1 6 11 19 -8 7
    16 ADO Den Haag 9 2 0 7 10 18 -8 6
    17 Fortuna Sittard 9 1 3 5 12 23 -11 6
    18 RKC Waalwijk 9 0 1 8 8 29 -21 1
    MP(ჩატარევული თამაშები) W (მოგება) D (ფრე) L(წაგება) F (გატანილი ბურთები) A (გაშვებული ბურთები) G (ბურთები სხვაობა) P (ქულა)
    1-2  ადგილოსანი  ჩემპიონთა ლიგა
    3-4  ევროპის ლიგა – ძველებურად უეფას თასი
    5-8 პლეიოფს თამაშობენ ევროპის ლიგაზე მოსახვედრად
    16-17 გარდამავალი თამაშები პირველი დივიზიის  2-9 ადგილოსანთან
    18 გავარდნა პირველ დივიზიონში

    19/10/2019
    AZ 20:30 Heerenveen
    RKC Waalwijk 20:30 Ajax
    Twente 21:45 Willem II
    VVV-Venlo 22:45 Vitesse
    Utrecht 22:45 PSV Eindhoven
    20/10/2019
    PEC Zwolle 14:15 ADO Den Haag
    Groningen 16:30 Sparta Rotterdam
    Emmen 16:30 Fortuna Sittard
    Feyenoord 18:45 Heracles Almelo
    25/10/2019
    Twente 22:00 Emmen
    26/10/2019
    Willem II 20:30 RKC Waalwijk
    Fortuna Sittard 21:45 VVV-Venlo
    Vitesse 21:45 ADO Den Haag
    Heracles Almelo 22:45 PEC Zwolle
    27/10/2019
    Heerenveen 16:15 Groningen
    PSV Eindhoven 18:30 AZ
    Sparta Rotterdam 18:30 Utrecht
    Ajax 20:45 Feyenoord
    02/11/2019
    PEC Zwolle 00:00 Ajax
    06/10/2019
    Willem II 1 - 1 AZ
    PSV Eindhoven 4 - 1 VVV-Venlo
    Fortuna Sittard 4 - 2 Feyenoord
    ADO Den Haag 0 - 2 Ajax
    05/10/2019
    Heerenveen 1 - 0 PEC Zwolle
    Vitesse 2 - 1 Utrecht
    Sparta Rotterdam 2 - 1 Twente
    Heracles Almelo 2 - 0 Emmen
    04/10/2019
    Groningen 3 - 0 RKC Waalwijk
    29/09/2019
    AZ 2 - 0 Heracles Almelo
    Feyenoord 5 - 1 Twente
    PEC Zwolle 0 - 4 PSV Eindhoven
    Utrecht 2 - 0 Willem II
    RKC Waalwijk 1 - 2 Vitesse
    28/09/2019
    Fortuna Sittard 0 - 0 Sparta Rotterdam
    Ajax 2 - 0 Groningen
    VVV-Venlo 0 - 3 Heerenveen
    27/09/2019
    Emmen 3 - 0 ADO Den Haag
    26/09/2019
    Feyenoord 0 - 3 AZ

    ჰოლანდიის ჩემპიონატი ფეხბურთში სატურნირო ცხრილი, ანგარიშები

     

    დატოვეთ თქვენი კომენტარი