4shared

ერედივიზია ნიდერლანდების ჩემპიონატი ფეხბურთში

ერედივიზია ნიდერლანდების ჩემპიონატი
    # Team MP W D L F A G P
    1 Ajax 22 17 2 3 65 19 +46 53
    2 AZ 22 15 2 5 46 17 +29 47
    3 Feyenoord 22 12 7 3 45 33 +12 43
    4 PSV Eindhoven 23 12 6 5 50 26 +24 42
    5 Willem II 23 12 5 6 32 27 +5 41
    6 Vitesse 23 11 5 7 40 29 +11 38
    7 Utrecht 22 10 5 7 42 30 +12 35
    8 Groningen 23 10 5 8 26 21 +5 35
    9 Heracles Almelo 23 8 5 10 35 32 +3 29
    10 Heerenveen 23 7 8 8 35 34 +1 29
    11 Sparta Rotterdam 23 7 6 10 34 39 -5 27
    12 Twente 23 7 6 10 31 40 -9 27
    13 Emmen 23 7 5 11 24 38 -14 26
    14 Fortuna Sittard 23 6 6 11 27 49 -22 24
    15 VVV-Venlo 23 7 3 13 23 48 -25 24
    16 PEC Zwolle 23 6 4 13 32 49 -17 22
    17 ADO Den Haag 23 4 5 14 23 48 -25 17
    18 RKC Waalwijk 23 3 3 17 23 54 -31 12
    MP(ჩატარევული თამაშები) W (მოგება) D (ფრე) L(წაგება) F (გატანილი ბურთები) A (გაშვებული ბურთები) G (ბურთები სხვაობა) P (ქულა)
    1-2  ადგილოსანი  ჩემპიონთა ლიგა
    3-4  ევროპის ლიგა – ძველებურად უეფას თასი
    5-8 პლეიოფს თამაშობენ ევროპის ლიგაზე მოსახვედრად
    16-17 გარდამავალი თამაშები პირველი დივიზიის  2-9 ადგილოსანთან
    18 გავარდნა პირველ დივიზიონში

    09/02/2020
    Utrecht 15:15 Ajax
    AZ 17:30 Feyenoord
    21/02/2020
    RKC Waalwijk 23:00 Sparta Rotterdam
    22/02/2020
    Emmen 21:30 Willem II
    Heerenveen 22:45 ADO Den Haag
    Feyenoord 22:45 Fortuna Sittard
    Groningen 23:45 VVV-Venlo
    23/02/2020
    Utrecht 15:15 Twente
    Vitesse 17:30 PSV Eindhoven
    AZ 17:30 PEC Zwolle
    Heracles Almelo 19:45 Ajax
    28/02/2020
    Willem II 23:00 Groningen
    29/02/2020
    ADO Den Haag 21:30 Heracles Almelo
    PEC Zwolle 22:45 Vitesse
    VVV-Venlo 22:45 Fortuna Sittard
    Twente 23:45 Heerenveen
    01/03/2020
    RKC Waalwijk 15:15 Utrecht
    PSV Eindhoven 17:30 Feyenoord
    Sparta Rotterdam 19:45 Emmen
    Ajax 23:00 AZ
    16/02/2020
    Willem II 1 - 1 Utrecht
    PEC Zwolle 3 - 4 Feyenoord
    Ajax 3 - 0 RKC Waalwijk
    Sparta Rotterdam 1 - 2 Groningen
    Vitesse 4 - 2 Heerenveen
    15/02/2020
    Fortuna Sittard 0 - 0 Emmen
    ADO Den Haag 0 - 3 PSV Eindhoven
    Twente 2 - 0 AZ
    14/02/2020
    VVV-Venlo 1 - 0 Heracles Almelo
    11/02/2020
    Sparta Rotterdam 4 - 2 ADO Den Haag
    Emmen 2 - 0 Twente
    08/02/2020
    RKC Waalwijk 0 - 0 PEC Zwolle
    PSV Eindhoven 3 - 0 Willem II
    Heerenveen 1 - 1 VVV-Venlo
    Groningen 1 - 0 Vitesse
    07/02/2020
    Heracles Almelo 2 - 0 Fortuna Sittard
    02/02/2020
    Ajax 1 - 0 PSV Eindhoven
    VVV-Venlo 1 - 1 Utrecht
    Fortuna Sittard 2 - 1 Heerenveen
    Willem II 1 - 0 Heracles Almelo

    ჰოლანდიის ჩემპიონატი ფეხბურთში სატურნირო ცხრილი, ანგარიშები

     

    დატოვეთ თქვენი კომენტარი