4shared

რუსეთის პირველი ლიგა ფეხბურთში

რუსეთის პირველი დივიზიონი
    # Team MP W D L F A G P
    1 Rotor Volgograd 25 16 4 5 39 20 +19 52
    2 Torpedo Moskva 25 16 3 6 37 23 +14 51
    3 Khimki 25 15 5 5 45 17 +28 50
    4 Chertanovo 25 13 9 3 32 18 +14 48
    5 Neftekhimik 25 13 7 5 35 22 +13 46
    6 Shinnik 25 11 7 7 40 33 +7 40
    7 Baltika 25 11 6 8 32 23 +9 39
    8 SKA Khabarovsk 25 10 7 8 37 28 +9 37
    9 Chayka 25 10 6 9 29 27 +2 36
    10 Tom Tomsk 25 9 9 7 30 22 +8 36
    11 Nizhny Novgorod 25 9 8 8 28 27 +1 35
    12 Krasnodar II 25 6 10 9 30 30 +0 28
    13 Armavir 25 6 9 10 22 27 -5 27
    14 Avangard Kursk 25 5 12 8 26 36 -10 27
    15 Luch Vladivostok 25 6 8 11 27 38 -11 26
    16 Spartak Moskva II 25 6 7 12 37 43 -6 25
    17 Yenisey 25 6 7 12 21 37 -16 25
    18 Mordovia Saransk 25 4 7 14 19 38 -19 19
    19 Tekstilshchik 25 5 2 18 24 51 -27 17
    20 Fakel 25 3 7 15 13 43 -30 16
    MP(ჩატარევული თამაშები) W (მოგება) D (ფრე) L(წაგება) F (გატანილი ბურთები) A (გაშვებული ბურთები) G (ბურთები სხვაობა) P (ქულა)
    09/03/2020
    Rotor Volgograd 04:00 Neftekhimik
    Krasnodar II 04:00 Chertanovo
    Khimki 04:00 Tom Tomsk
    Mordovia Saransk 04:00 SKA Khabarovsk
    Tekstilshchik 04:00 Spartak Moskva II
    Yenisey 04:00 Shinnik
    Nizhny Novgorod 04:00 Baltika
    Chayka 04:00 Luch Vladivostok
    Armavir 04:00 Fakel
    Avangard Kursk 04:00 Torpedo Moskva
    15/03/2020
    SKA Khabarovsk 04:00 Nizhny Novgorod
    Neftekhimik 04:00 Khimki
    Tom Tomsk 04:00 Krasnodar II
    Chayka 04:00 Avangard Kursk
    Shinnik 04:00 Rotor Volgograd
    Fakel 04:00 Luch Vladivostok
    Chertanovo 04:00 Mordovia Saransk
    Yenisey 04:00 Spartak Moskva II
    Tekstilshchik 04:00 Torpedo Moskva
    Baltika 04:00 Armavir
    23/11/2019
    Torpedo Moskva 0 - 2 Luch Vladivostok
    Baltika 0 - 2 Mordovia Saransk
    Krasnodar II 2 - 2 Khimki
    Chertanovo 1 - 0 SKA Khabarovsk
    Fakel 0 - 2 Nizhny Novgorod
    Rotor Volgograd 2 - 0 Tom Tomsk
    Chayka 1 - 0 Armavir
    Shinnik 3 - 0 Tekstilshchik
    Neftekhimik 1 - 0 Yenisey
    Spartak Moskva II 1 - 1 Avangard Kursk
    17/11/2019
    Baltika 1 - 0 SKA Khabarovsk
    Khimki 3 - 1 Chertanovo
    Armavir 2 - 1 Torpedo Moskva
    Mordovia Saransk 1 - 1 Fakel
    Nizhny Novgorod 1 - 2 Chayka
    Rotor Volgograd 0 - 0 Krasnodar II
    Avangard Kursk 2 - 2 Shinnik
    Spartak Moskva II 0 - 2 Luch Vladivostok
    Tekstilshchik 1 - 2 Neftekhimik
    Yenisey 3 - 0 Tom Tomsk

    რუსეთის პირველი დივიზიონი (ჩემპიონატი) – ფეხბურთში. სატურნირო ცხრილი, ანგარიშები

    რუსეთის საფეხბურთო ნაციონალური ლიგა (ფნლ). ტურნირი რუსეთის ნაციონალური ლიგის გუნდებ შორის.2010 წლამდე ჩემპიონატის სახელწოდება იყო რუსეთის პირველი დივიზიონი, 2011 წლიდან ჩემპიონატის ორგანიზატორები არის საფეხბურთო ნაციონალური ლიგა .

     

    რუსეთის პირველი დივიზიონი

     

     

    დატოვეთ თქვენი კომენტარი