Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/daviti/public_html/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 44

Warning: Use of undefined constant ‘the_content’ - assumed '‘the_content’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/daviti/public_html/wp-content/themes/Division-Wordpress/functions.php on line 165

Warning: Use of undefined constant ‘wptexturize’ - assumed '‘wptexturize’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/daviti/public_html/wp-content/themes/Division-Wordpress/functions.php on line 165

Warning: Use of undefined constant ‘the_title’ - assumed '‘the_title’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/daviti/public_html/wp-content/themes/Division-Wordpress/functions.php on line 166

Warning: Use of undefined constant ‘wptexturize’ - assumed '‘wptexturize’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/daviti/public_html/wp-content/themes/Division-Wordpress/functions.php on line 166
რუსეთის პირველი ლიგა ფეხბურთში 4shared

რუსეთის პირველი ლიგა ფეხბურთში

რუსეთის პირველი დივიზიონი
    # Team MP W D L F A G P
    1 Rotor Volgograd 27 17 5 5 41 21 +20 56
    2 Khimki 27 16 6 5 50 19 +31 54
    3 Chertanovo 27 15 9 3 37 19 +18 54
    4 Torpedo Moskva 27 16 5 6 39 25 +14 53
    5 Neftekhimik 27 13 9 5 38 25 +13 48
    6 SKA Khabarovsk 27 12 7 8 42 30 +12 43
    7 Baltika 27 12 7 8 34 23 +11 43
    8 Shinnik 27 12 7 8 43 35 +8 43
    9 Tom Tomsk 27 10 9 8 32 26 +6 39
    10 Chayka 27 10 8 9 31 29 +2 38
    11 Nizhny Novgorod 27 9 9 9 28 29 -1 36
    12 Armavir 27 7 9 11 23 29 -6 30
    13 Avangard Kursk 27 5 14 8 29 39 -10 29
    14 Yenisey 27 7 7 13 23 40 -17 28
    15 Krasnodar II 27 6 10 11 32 34 -2 28
    16 Luch Vladivostok 27 6 9 12 28 40 -12 27
    17 Spartak Moskva II 27 6 8 13 38 45 -7 26
    18 Tekstilshchik 27 5 4 18 25 52 -27 19
    19 Fakel 27 4 7 16 14 44 -30 19
    20 Mordovia Saransk 27 4 7 16 21 44 -23 19
    MP(ჩატარევული თამაშები) W (მოგება) D (ფრე) L(წაგება) F (გატანილი ბურთები) A (გაშვებული ბურთები) G (ბურთები სხვაობა) P (ქულა)
    22/03/2020
    Luch Vladivostok 11:00 Baltika
    Tom Tomsk 13:00 Chertanovo
    Yenisey 14:00 Torpedo Moskva
    Khimki 16:00 Shinnik
    Avangard Kursk 17:00 Fakel
    Rotor Volgograd 17:00 Spartak Moskva II
    Nizhny Novgorod 17:00 Mordovia Saransk
    Tekstilshchik 19:00 Chayka
    Armavir 19:00 SKA Khabarovsk
    23/03/2020
    Krasnodar II 18:00 Neftekhimik
    29/03/2020
    Spartak Moskva II 05:00 Khimki
    Shinnik 05:00 Krasnodar II
    Neftekhimik 05:00 Tom Tomsk
    Torpedo Moskva 05:00 Rotor Volgograd
    SKA Khabarovsk 05:00 Luch Vladivostok
    Mordovia Saransk 05:00 Armavir
    Baltika 05:00 Avangard Kursk
    Fakel 05:00 Tekstilshchik
    Chayka 05:00 Yenisey
    Chertanovo 15:00 Nizhny Novgorod
    15/03/2020
    Tekstilshchik 0 - 0 Torpedo Moskva
    Baltika 2 - 0 Armavir
    Fakel 1 - 0 Luch Vladivostok
    Chayka 1 - 1 Avangard Kursk
    Shinnik 0 - 1 Rotor Volgograd
    Chertanovo 3 - 0 Mordovia Saransk
    Neftekhimik 2 - 2 Khimki
    Yenisey 1 - 0 Spartak Moskva II
    Tom Tomsk 2 - 1 Krasnodar II
    SKA Khabarovsk 2 - 0 Nizhny Novgorod
    10/03/2020
    Krasnodar II 1 - 2 Chertanovo
    09/03/2020
    Chayka 1 - 1 Luch Vladivostok
    Tekstilshchik 1 - 1 Spartak Moskva II
    Armavir 1 - 0 Fakel
    Mordovia Saransk 2 - 3 SKA Khabarovsk
    Avangard Kursk 2 - 2 Torpedo Moskva
    Nizhny Novgorod 0 - 0 Baltika
    Rotor Volgograd 1 - 1 Neftekhimik
    Khimki 3 - 0 Tom Tomsk
    Yenisey 1 - 3 Shinnik

    რუსეთის პირველი დივიზიონი (ჩემპიონატი) – ფეხბურთში. სატურნირო ცხრილი, ანგარიშები

    რუსეთის საფეხბურთო ნაციონალური ლიგა (ფნლ). ტურნირი რუსეთის ნაციონალური ლიგის გუნდებ შორის.2010 წლამდე ჩემპიონატის სახელწოდება იყო რუსეთის პირველი დივიზიონი, 2011 წლიდან ჩემპიონატის ორგანიზატორები არის საფეხბურთო ნაციონალური ლიგა .

     

    რუსეთის პირველი დივიზიონი

     

     

    დატოვეთ თქვენი კომენტარი