Team | MP | W | D | L | F | A | G |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Santa Clara | 26 | 16 | 8 | 2 | 37 | 15 | +22 |
AVS | 26 | 18 | 2 | 6 | 40 | 24 | +16 |
Nacional | 26 | 15 | 6 | 5 | 47 | 28 | +19 |
Marítimo | 26 | 14 | 6 | 6 | 42 | 24 | +18 |
Torreense | 26 | 11 | 6 | 9 | 33 | 27 | +6 |
Tondela | 26 | 9 | 12 | 5 | 37 | 34 | +3 |
Paços Ferreira | 26 | 10 | 7 | 9 | 30 | 25 | +5 |
Academico Viseu | 26 | 8 | 13 | 5 | 30 | 26 | +4 |
Benfica II | 26 | 10 | 6 | 10 | 34 | 33 | +1 |
Mafra | 26 | 9 | 8 | 9 | 30 | 29 | +1 |
Porto II | 26 | 9 | 7 | 10 | 39 | 35 | +4 |
União de Leiria | 26 | 8 | 7 | 11 | 34 | 33 | +1 |
Penafiel | 26 | 8 | 4 | 14 | 21 | 31 | -10 |
Leixões | 26 | 6 | 10 | 10 | 22 | 31 | -9 |
Feirense | 26 | 7 | 4 | 15 | 23 | 36 | -13 |
Oliveirense | 26 | 5 | 9 | 12 | 25 | 40 | -15 |
Vilaverdense | 26 | 5 | 3 | 18 | 21 | 48 | -27 |
CF Os Belenenses | 26 | 3 | 8 | 15 | 18 | 44 | -26 |
MP (ჩატარებული თამაშები)
W(მოგება)
D (ფრე)
L (წაგება) Зг (გატანილი ბურთები)
F(გაშვებული ბურთები)
A (ბურთები სხვაობა)
G (ქულა)
30/03/2024 | ||
Tondela | 04:00 | Vilaverdense |
União de Leiria | 04:00 | Nacional |
AVS | 04:00 | Santa Clara |
Mafra | 04:00 | Torreense |
CF Os Belenenses | 04:00 | Feirense |
Marítimo | 04:00 | Leixões |
Porto II | 04:00 | Penafiel |
Paços Ferreira | 04:00 | Oliveirense |
Benfica II | 04:00 | Academico Viseu |
07/04/2024 | ||
Torreense | 03:00 | Marítimo |
Nacional | 03:00 | AVS |
Academico Viseu | 03:00 | Porto II |
Vilaverdense | 03:00 | Mafra |
Feirense | 03:00 | Tondela |
Oliveirense | 03:00 | Benfica II |
Leixões | 03:00 | União de Leiria |
Santa Clara | 03:00 | Paços Ferreira |
Penafiel | 03:00 | CF Os Belenenses |
მომავალი თამაშების თადარიგი,კალენდარი.
19/03/2024 | ||
Vilaverdense | 1 - 1 | CF Os Belenenses |
17/03/2024 | ||
Leixões | 1 - 1 | Mafra |
Santa Clara | 0 - 1 | Nacional |
Feirense | 1 - 1 | Porto II |
16/03/2024 | ||
Academico Viseu | 1 - 1 | Paços Ferreira |
Marítimo | 2 - 0 | União de Leiria |
Penafiel | 0 - 1 | Benfica II |
Oliveirense | 1 - 1 | AVS |
15/03/2024 | ||
Torreense | 0 - 1 | Tondela |
12/03/2024 | ||
AVS | 1 - 0 | Feirense |
11/03/2024 | ||
CF Os Belenenses | 1 - 2 | Leixões |
10/03/2024 | ||
Tondela | 0 - 3 | Marítimo |
09/03/2024 | ||
Benfica II | 0 - 1 | Santa Clara |
Paços Ferreira | 2 - 0 | Torreense |
Porto II | 2 - 1 | Vilaverdense |
Nacional | 1 - 1 | Academico Viseu |
Mafra | 0 - 1 | Penafiel |
União de Leiria | 1 - 0 | Oliveirense |
05/03/2024 | ||
Marítimo | 1 - 1 | CF Os Belenenses |
ფეხბურთის ანგარიშები,ჩატარებული მატჩების შედეგები ფეხბურთში.
პორტუგალიის სეგუნდა ლიგა ფეხბურთში სატურნირო ცხრილი, ანგარიშები
პორტუგალიის სეგუნდა ლიგა ფეხბურთში, ნაციონალურ ჩემპიონატში უკავია მეორე ადგილი მნიშვნელობით, ადრე მისი სახელწოდება იყო სეგუნდა დივიზიონი (Segunda Divisão), მას შემდეგ რაც ორივე ჩემპიონატმა დაიწყო თამაში პორტუგალიის პროფესიონალური ლიგის ეგიდის მართველობით, მისი სახელწოდება იქნა შეცვლილი სეგუნდა ლიგაზე (Segunda Liga),რამოდენიმე ჩატარებული სეზონის შემდეგ სახელწოდება იქნა შეცვლილი ლიგა დი ონრა – ზე.სასპონსორო ხელშეკრულებიდან გამომდინარე 2012 წლიდან ეწოდება ლიგა ორანჟინა (Liga Orangina).
გთხოვთ წარმოგვიდგინოთ პროგნოზები