Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/daviti/public_html/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 44

Warning: Use of undefined constant ‘the_content’ - assumed '‘the_content’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/daviti/public_html/wp-content/themes/Division-Wordpress/functions.php on line 165

Warning: Use of undefined constant ‘wptexturize’ - assumed '‘wptexturize’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/daviti/public_html/wp-content/themes/Division-Wordpress/functions.php on line 165

Warning: Use of undefined constant ‘the_title’ - assumed '‘the_title’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/daviti/public_html/wp-content/themes/Division-Wordpress/functions.php on line 166

Warning: Use of undefined constant ‘wptexturize’ - assumed '‘wptexturize’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/daviti/public_html/wp-content/themes/Division-Wordpress/functions.php on line 166
პორტუგალიის ჩემპიონატი 4shared

პორტუგალიის ჩემპიონატი

პორტუგალიის ჩემპიონატი ფეხბურთში
    # Team MP W D L F A G P
    1 Porto 24 19 3 2 50 16 +34 60
    2 Benfica 24 19 2 3 52 14 +38 59
    3 SC Braga 24 14 4 6 41 26 +15 46
    4 Sporting CP 24 13 3 8 37 26 +11 42
    5 Rio Ave 24 10 8 6 32 23 +9 38
    6 Vitoria Guimaraes 24 10 7 7 40 25 +15 37
    7 Famalicão 24 10 7 7 38 40 -2 37
    8 Moreirense 24 7 9 8 34 32 +2 30
    9 Gil Vicente 24 7 9 8 25 29 -4 30
    10 Santa Clara 24 8 6 10 19 26 -7 30
    11 Boavista 24 7 8 9 19 23 -4 29
    12 Vitória Setúbal 24 6 10 8 17 27 -10 28
    13 Belenenses 24 7 5 12 19 38 -19 26
    14 Tondela 24 6 7 11 20 30 -10 25
    15 Marítimo 24 5 9 10 22 32 -10 24
    16 Paços de Ferreira 24 6 4 14 18 34 -16 22
    17 Portimonense 24 2 10 12 16 34 -18 16
    18 Desportivo Aves 24 4 1 19 23 47 -24 13
    MP(ჩატარევული თამაშები) W (მოგება) D (ფრე) L(წაგება) F (გატანილი ბურთები) A (გაშვებული ბურთები) G (ბურთები სხვაობა) P (ქულა)
    03/06/2020
    Portimonense 22:00 Gil Vicente
    04/06/2020
    Famalicão 00:15 Porto
    Marítimo 22:00 Vitória Setúbal
    Benfica 22:15 Tondela
    05/06/2020
    Vitoria Guimaraes 00:15 Sporting CP
    Santa Clara 22:00 SC Braga
    06/06/2020
    Desportivo Aves 00:15 Belenenses
    07/06/2020
    Boavista 00:15 Moreirense
    08/06/2020
    Rio Ave 00:00 Paços de Ferreira
    10/06/2020
    Gil Vicente 00:00 Famalicão
    Vitória Setúbal 20:00 Santa Clara
    Portimonense 22:15 Benfica
    11/06/2020
    Porto 00:30 Marítimo
    Belenenses 22:00 Vitoria Guimaraes
    12/06/2020
    Tondela 00:15 Desportivo Aves
    Moreirense 22:00 Rio Ave
    13/06/2020
    Sporting CP 00:15 Paços de Ferreira
    14/06/2020
    SC Braga 00:00 Boavista
    15/06/2020
    Marítimo 22:00 Gil Vicente
    09/03/2020
    Paços de Ferreira 1 - 2 Vitoria Guimaraes
    08/03/2020
    Sporting CP 2 - 0 Desportivo Aves
    Gil Vicente 1 - 1 Santa Clara
    Belenenses 0 - 0 Famalicão
    Moreirense 2 - 0 Marítimo
    Porto 1 - 1 Rio Ave
    07/03/2020
    Vitória Setúbal 1 - 1 Benfica
    Tondela 1 - 1 Boavista
    SC Braga 3 - 1 Portimonense
    04/03/2020
    Famalicão 3 - 1 Sporting CP
    03/03/2020
    Benfica 1 - 1 Moreirense
    Santa Clara 0 - 2 Porto
    02/03/2020
    Vitoria Guimaraes 2 - 0 Tondela
    01/03/2020
    Marítimo 1 - 2 SC Braga
    Desportivo Aves 1 - 3 Paços de Ferreira
    Boavista 0 - 1 Gil Vicente
    29/02/2020
    Rio Ave 0 - 0 Belenenses
    Portimonense 0 - 0 Vitória Setúbal
    25/02/2020
    Gil Vicente 0 - 1 Benfica

    პორტუგალიის ჩემპიონატი ფეხბურთში სატურნირო ცხრილი, ანგარიშები

    პორტუგალიის ჩემპიონატი ფეხბურთი

    დატოვეთ თქვენი კომენტარი