რუსეთის პირველი ლიგა ფეხბურთში

გამოიწერეთ არხი

ბლოგი

რუსეთის პირველი დივიზიონი

Team MP W D L F A G
Orenburg 25 17 2 6 40 17 +23
Fakel 25 15 4 6 43 23 +20
Torpedo Moskva 25 12 11 2 46 28 +18
Alaniya Vladik… 25 12 7 6 55 35 +20
SKA Khabarovsk 25 12 5 8 29 25 +4
Neftekhimik 25 12 5 8 41 25 +16
Baltika 25 9 11 5 31 20 +11
Akron 25 10 6 9 29 29 +0
Yenisey 25 10 5 10 36 37 -1
Veles 25 10 3 12 28 31 -3
Spartak Moskva II 25 10 3 12 27 41 -14
Krasnodar II 25 9 6 10 24 29 -5
KAMAZ 25 8 9 8 23 23 +0
Tom Tomsk 25 8 7 10 33 41 -8
Olimp-Dolgoprudny 25 6 11 8 23 25 -2
Kuban Krasnodar 25 7 4 14 26 38 -12
Rotor Volgograd 25 4 12 9 24 30 -6
Volgar Astrakhan 25 6 5 14 14 26 -12
Metallurg Lipetsk 25 6 3 16 19 50 -31
Tekstilshchik 25 4 7 14 22 40 -18

ფეხბურთის პროგნოზები

MP (ჩატარებული თამაშები)
W(მოგება)
D (ფრე)
L (წაგება) Зг (გატანილი ბურთები)
F(გაშვებული ბურთები)
A (ბურთები სხვაობა)
G (ქულა
)

საქართველოს პირველი ლიგა სატურნირო ცხრილი

06/03/2022
Kuban Krasnodar 04:00 SKA Khabarovsk
Olimp-Dolgoprudny 04:00 Spartak Moskva II
Volgar Astrakhan 04:00 Yenisey
Metallurg Lipetsk 04:00 Torpedo Moskva
Fakel 04:00 KAMAZ
Akron 04:00 Veles
Neftekhimik 04:00 Orenburg
Rotor Volgograd 04:00 Tom Tomsk
Krasnodar II 04:00 Baltika
Tekstilshchik 04:00 Alaniya Vladik…
12/03/2022
Neftekhimik 04:00 Akron
Veles 04:00 Tekstilshchik
Torpedo Moskva 04:00 Baltika
Rotor Volgograd 04:00 Orenburg
Krasnodar II 04:00 Fakel
Tom Tomsk 04:00 KAMAZ
Alaniya Vladik… 04:00 Olimp-Dolgoprudny
Yenisey 04:00 Metallurg Lipetsk
Spartak Moskva II 04:00 SKA Khabarovsk
Kuban Krasnodar 04:00 Volgar Astrakhan

ფეხბურთის პროგნოზები

მომავალი თამაშების თადარიგი,კალენდარი.

საქართველოს პირველი ლიგა სატურნირო ცხრილი

27/11/2021
Baltika 0 - 0 KAMAZ
Krasnodar II 1 - 0 Metallurg Lipetsk
Alaniya Vladik… 2 - 1 Veles
Kuban Krasnodar 0 - 2 Olimp-Dolgoprudny
Torpedo Moskva 1 - 0 Volgar Astrakhan
Rotor Volgograd 1 - 2 Fakel
Akron 0 - 3 Orenburg
Spartak Moskva II 2 - 1 Tekstilshchik
Yenisey 3 - 1 SKA Khabarovsk
Tom Tomsk 1 - 1 Neftekhimik
21/11/2021
Baltika 2 - 1 Rotor Volgograd
Olimp-Dolgoprudny 0 - 0 Yenisey
Alaniya Vladik… 2 - 3 Spartak Moskva II
Fakel 3 - 1 Neftekhimik
Metallurg Lipetsk 0 - 1 KAMAZ
Veles 1 - 2 Orenburg
Torpedo Moskva 0 - 0 SKA Khabarovsk
Volgar Astrakhan 0 - 0 Krasnodar II
Tekstilshchik 1 - 3 Kuban Krasnodar
Akron 3 - 3 Tom Tomsk

ფეხბურთის პროგნოზები

ფეხბურთის ანგარიშები,ჩატარებული მატჩების შედეგები ფეხბურთში.

საქართველოს პირველი ლიგა სატურნირო ცხრილი

რუსეთის პირველი დივიზიონი (ჩემპიონატი) – ფეხბურთში. სატურნირო ცხრილი, ანგარიშები

რუსეთის საფეხბურთო ნაციონალური ლიგა (ფნლ). ტურნირი რუსეთის ნაციონალური ლიგის გუნდებ შორის.2010 წლამდე ჩემპიონატის სახელწოდება იყო რუსეთის პირველი დივიზიონი, 2011 წლიდან ჩემპიონატის ორგანიზატორები არის საფეხბურთო ნაციონალური ლიგა .

რუსეთის პირველი დივიზიონი

კომენტარის დატოვება

-